X

Baltijos gitarų kvartetas

Baltijos gitarų kvartetas laikomas lyderiaujančiu gitarų ansambliu Baltijos šalyse. Gitaristų koncertų sąraše – daugiau nei 20 pasaulio šalių bei prestižinių koncertų salių – tai ir Japonija, Rusija, Kinija, Austrija, Danija, ir garsioji Berlyno filharmonija, Varšuvos Karalių rūmai bei Londono „Southbank center“.

Baltijos gitarų kvarteto repertuarą sudaro ne tik klasikinė, bet ir ispaniška, balkanų, net roko ir džiazo muzika. Daugelį ansamblio atliekamų kūrinių aranžuoja patys kvarteto nariai. Repertuarą papildo Chriso ir kitų kompozitorių kūriniai, parašyti specialiai šiam kvartetui. Chriso kūrinys „Summer dance“ tapo populiariausiu kvarteto atliekamu kūriniu. Kvarteto muzikavimas dažnai apibūdinamas kaip jautrus, spalvingas, subtilus ir virtuoziškas.

Gitaristai bendrų projektų yra paruošę ir su kitais muzikantais: smuikininku Vilhelmu Čepinskiu, kontrabosininkais Guy D. Tuneh (Vokietija, Izraelis), Donatu Bagurksu, Vyčiu Nivinsku, multiinstrumentininku Sauliumi Petreikiu, tenoru Edmundu Seiliumi, sopranu Judita Leitaite, M. K. Čiurlionio styginių kvartetu, Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Kauno miesto simfoniniu orkestru, „Senąja Camerata“ ir Klaipėdos kameriniu orkestru.

Muzikantai

Zigmas Čepulėnas
Sergej Krinicin
Saulius S. Lipčius
Chris Ruebens

Atstovas

VšĮ „Baltijos gitarų kvartetas“
info@bgq.lt

Nuotraukos spaudai

Atsisiųsti zip failą

Sužinokite daugiau

Facebook YouTube